Lenovo ThinkPad E16 G2 21MA003RGE - Notebook
12% Off
Teilen:
Angebote
Gesponsert
Lenovo ThinkPad E16 G2 21MA003RGE U7-155H 32GB/1TB SSD 16"FHD+ Win11 Pro
cyberport AT
Gesponsert
Lenovo ThinkPad E16 Gen 2 21MA - 180°-Scharnierdesign - Intel Core Ultra 7 155H / 1.4 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics - 32 GB RAM