Philips Signage Solution Q-Line 55BDL3650Q 55" 4K Display
16% Off
Teilen:
Angebote
Gesponsert
Philips 55BDL3650Q - 55" Diagonal Class (54.6" viewable) 55BDL3650Q/00
Senetic(DE)
Gesponsert
Philips Signage Solution Q-Line 55BDL3650Q/00 (3840 x 2160 Pixel, 55"), Digital Signage, Schwarz