Palier Articulé GE30-FW-2RS INA
Partager:
Offres
Sponsorisé
Roulement Articulé Ina/ffag Ge30fw2rsaina
manomano.fr
Produits connexes
Spindle Roller GE30 – INA XL‑KLL‑B, ID 30 mm, AD 62 mm
INA Axial Joint Ge30 – 30 mm inter., 75 mm ext., 26 mm large