ASPOWER U1A-C20500-D 20+4 Pin Power Supply Unit | DealShopping Ireland
ASPOWER U1A-C20500-D 20+4 Pin Power Supply Unit
A durable 500W ATX power supply with a stainless steel enclosure delivers steady output via a 20+4 pin connector, 92 % efficiency, built‑in PFC and comprehensive protection against overcurrent, overload, overvoltage, overheating and short circuits.