MeanWell APC-25-350 25V-70V DC 25W Constant Current Transformer 350mA IP42 Rated
Condividi:
Offerte
Sponsorizzato
Led Driver cc mw Mean Well APC-25-350 Trasformatore 350mA 25V-70V dc 25W Corrente Costante IP42
manomano.it
Prodotti correlati
Driver per LED 8.05 W 350 mA