20pcs KF350-3.5-2P Terminal Block Connector
Share:
Deals
Sponsored
20pcs/lot KF350-3.5-2P KF350-3P Terminal 300V 10A Screw 2Pin 3Pin 3.5mm Straight Pin PCB Screw Terminal Block Connector 24-18AWG
Grandado UK
Related products
KF350-3.5-2P 10A Terminal Connector