| Brand | Black & Decker |
| EAN | 5035048698167 |
| ASIN | B07SNJ1HH4 |
| MPN | WDC215WA-GB |
| SKU | WDC215WA-GB |
| Bagless | Yes |
| Battery type | Lithium-Ion |
| Capacity | 370ml |
| Colours | Blue |
| Power rating | 10.8W |
| Run time | 8min |
| Supplied with | Crevice tool, Charging base, Wall attachment, Brush tool, Squeegee accessory |
| Voltage rating | 7.2V |