304 Stainless Steel Float Switch ZS10010-2-50
Share:
Deals
Sponsored
100V 10W 0.5A 220V 50W 304 Stainless Steel Dual Ball Float Switch Liquid Level Sensor Switch ZS10010-2-50 1A1