3590S-2-202L 2K Ohm Rotary Wire Wound Potentiometer
Share:
Deals
Sponsored
1 pcs 3590S-2-202L 2K Resistor Ohm Rotary Wire wound Precision Potentiometer
Grandado UK
Related products
5pcs 3590S-2-202L 2K ohm Multiturn Potentiometer with 10 Ring
5Pcs 3590S 2K Ohm Precision Potentiometer with Turns Counter Knob
5Pcs 2K Ohm 3590S-2-202L Multiturn Potentiometer with Rotary Knob
5pc 3590S-2-202L 2k Ohm Multi-Turn Adjustable Potentiometer
2K Ohm 3590S-2-202L Adjustable Multiturn Potentiometer
Industrial 2 kΩ Precision Potentiometer with Knob