| Brand | Canon |
| MPN | 3775C026 |
| SKU | 3775C026 |
| EAN | 4549292143409 |
| ASIN | B07WP5QV3P |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Borderless printing | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Colour | Wit |
| Colour display | Ja |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash),MicroSDHC,MicroSDXC,MiniSD,MiniSDHC,SD,SDHC,SDXC |
| Control type | Touch |
| Copier resize | 25 - 400 procent |
| Copying | Color copying |
| Custom media length | 89 - 676 mm |
| Depth | 319 mm |
| Display | LCD |
| Duplex printing | Yes |
| Envelopes sizes | Com-10,DL |
| Ethernet LAN | No |
| Faxing | Nee |
| Height | 141 mm |
| Input colour depth | 16 Bit |
| Manual | Yes |
| Market positioning | Thuis & kantoor |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Maximum number of copies | 99 copies |
| Maximum resolution | 4800 x 1200 DPI |
| Number of print cartridges | 6 |
| Optical scanning resolution | 2400 x 4800 DPI |
| Output colour depth | 8 Bit |
| Paper input type | Papierlade |
| Paper tray media types | Envelopes,Plain paper |
| Paper tray media weight | 64 - 105 g/m² |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (StandBy) | 1,2 W |
| Print technology | Inkjet |
| Printing | Afdrukken in kleur |
| Printing colours | Black,Cyan,Magenta,Photo Black,Pigment black,Yellow |
| Printing noise level | 44,5 dB |
| Scan type | Flatbed |
| Scanning | Scannen in kleur |
| Security algorithms | WEP,WPA-PSK,WPA2-PSK |
| Standard input capacity | 100 vel |
| Standard tray media types | Enveloppen, Normaal papier |
| Storage relative humidity | 10 - 80 procent |
| Total input capacity | 200 sheets |
| Touchscreen | Yes |
| USB connector | USB Type-B |
| Weight | 6.6 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Width | 373 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10,Windows 7,Windows 8.1 |