| Brand | DELL - DESKTOP MPB |
| EAN | 5397184676745 |
| ASIN | B09RSXTTQM |
| AC adapter frequency | 63 Hz |
| AC adapter input voltage | 90 |
| Anti-glare screen | Yes |
| Audio chip | Realtek ALC3246 |
| Bluetooth version | 5 |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cables included | AC |
| Camera HD type | 1920x1080 |
| Colour | Black |
| Colour gamut | 72% |
| Compatible memory cards | SD,SDHC,SDXC |
| Configurable TDP-down | 25 W |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Display diagonal | 23.8" |
| Displayports quantity | 1 |
| Input device model | KM5221W |
| Internal memory | 8192 MB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Maximum internal memory | 65536 MB |
| Memory form factor | DIMM/SO-DIMM |
| Memory layout | 1 x 8 GB |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Non-operating altitude | 0 - 10668 m |
| Operating altitude | 0 - 3048 m |
| Operating relative humidity | 20 - 80 % |
| Operating system installed | 10 Pro |
| Operating system language | Multilingual |
| Operating temperature | 10 - 35 °C |
| Panel type | WVA |
| Pixel pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Pre-installed software | Microsoft Office Trial |
| Processor boost frequency | 3.8 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| RGB colour space | NTSC |
| RMS rated power | 2 W |
| SSD Capacity | 262144 MB |
| SSD interface | NVMe,PCI Express |
| Storage media | SSD |
| Storage relative humidity | 5 - 95 % |
| Storage temperature | -40 - 65 °C |
| Top Wi-Fi standard | 6 ( |
| USB 3.2 Gen 2 3.1 Gen 2 Type-A | 3 |
| Wi-Fi standards | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN controller manufacturer | Intel |