DILEM12-01-G 24VDC Mini Contactor 12A | DealShopping UK
DILEM12-01-G 24VDC Mini Contactor 12A
Compact 24VDC mini contactor delivers 12A, 5.5kW power handling with a single normally closed auxiliary contact and screw terminals for easy wiring.