Dynamode PDU-12WS-V-32CMDO 13A Switched Power Strip with Surge Protection and Commando Plug
55% Off
Share:
Deals
Sponsored
LMS 12 Way Vertical 13A Switched PDU / Power Bar > 32AMP Commando P
ComputersDeal.co.uk
Sponsored
smartteck.co.uk
SmartTeck.co.uk
Lms Data 1U 12 Way 13A Mains Sockets to 32A Commando Plug Vertical PDU
CPC
Related products
Dynamode PDU 8WS-H-IEC-UK 10 A Switched Server
8 Way Horizontal 10A IEC13 Switched Power Distribution Unit
Dynamode 6 Way Horizontal 13A Switched Power Distribution Unit
LMS 6 Way IEC Switched PDU with C13 Sockets