Eaton DILM65-22 3-Pin Contactor 65A 230VAC
6% Off
Share:
Deals
Sponsored
DILM65-22(230V50HZ) - Magnet contactor 65A 230VAC DILM65-22(230V50HZ)
Eibmarkt.com
Sponsored
Eaton DILM65-22(230V50HZ,240V60HZ) Electrical contactor 3 makers 30 kW 1 pc(s)
Conrad Electronic
Related products
Eaton DILM65 Contactor for Motor Control up to 30 kW
Eaton DILM65(RDC24) Electrical Contactor 3 Makers 30 kW DC Operated
Eaton DILM65 (440V 60Hz) Contactor 3P 30KW
Eaton DILM65-22 65A Contactor
DILM65-22(RDC24): 65 Ampere DC Magnetic Contactor (0 VAC, 24‑27 VDC)