Eaton PFIM-40/4/003-G/F 4-pole RCCB
5% Off
Share:
Deals
Sponsored
PFIM-40/4/003-G/F - Residual current breaker 4-p 40/0,03A PFIM-40/4/003-G/F
Eibmarkt.com
Sponsored
Eaton 187456 PFIM-40/4/003-G/F RCCB for mixed frequency bands G/F 4-pin 40 A 0.03 A 230 V