Electric Linear Actuator DSZY1-12-20-025-IP65
Share:
Deals
Sponsored
Drive System Europe by MSW Linear actuator DSZY1-12-20-025-STD-IP65 065203 Stroke length 25 mm Thrust 500 N 12 V DC 1 pc(s)
Conrad Electronic
Related products
Linear Actuator DSZY1-12-10-050-POT-IP65 50 mm Stroke 250 N Thrust
DSZY1-12-40-300-POT-IP65 Linear Actuator
MSW Linear Actuator 100 mm Stroke Length 250 N Thrust 12 V DC
MSW Linear Actuator 200 mm Stroke 250 N Thrust 12 V DC
MSW Linear Actuator 50 mm Stroke 500 N Thrust 12 V DC
MSW Linear Actuator 100 mm Stroke Length 500 N Thrust 12 V DC