FAIS5150 5MM X 150MM MASONRY DRILL BIT
39% Off
Sponsored
Faithfull Standard Masonry Drill Bit 5 X 150Mm
PowerTools Direct
Sponsored
Standard Masonry Drill Bit 5 x 150mm
Site Supplies UK
Faithfull Heavy Duty Tungsten Carbide Tipped Masonry Drill Bit
Tooled Up
Faithfull Heavy Duty Tungsten Carbide Tipped Masonry Drill Bit 5mm 150mm
My Tool Shed
Related products
Faithfull Professional HSS Jobber Drill Bit 13mm 150mm Pack of 1
Faithfull SDS Plus Chasing Gouge 22 x 250mm FAISDSCG
Faithfull Long Arm Hex Key 14mm