Secure your A4 documents with these glossy laminating pouches—100 sheets of 250 µm thickness that deliver a sharp, durable finish. Perfect for photos, notices, and everyday use, they provide strong adhesion and a professional appearance.
| Brand | Fellowes |
| EAN | 0775115307466 |
| ISBN | 0775115307466 |
| Model | 5307407 |
| MPN | 5307407 |
| SKU | 5307407 |
| ASIN | B0178HOS28 |
| 2.5 mm connector | No |
| 3.5 mm connector | No |
| 3D | No |
| Adhesion | Strong |
| Battery capacity | 500 mAh |
| Battery recharge time | 1.5 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Best uses | Laptop,Monitor,Projector |
| Bluetooth | No |
| Bluetooth profiles | A2DP,AVRCP,HFP |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Brand compatibility | HP |
| Built-in hdd | No |
| Built-in processor | Yes |
| Cable colour | Yellow |
| Cable Diameter | 3 mm |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Card reader integrated | Yes |
| Certification | ISO/IEC STD 19798 |
| Colour | Transparent |
| Colour toner page yield | 2900 pages |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Compatible operating systems | Windows10, 8, 7,Vista, XP; MAC OS; NetWare, UNIX; Linux |
| Compatible products | iPhone XR / XS / XS Max iPad Pro (10.5"") |
| Compliance industry standards | EIA RS310-D |
| Component for | Server/Workstation |
| Connectivity technology | Wired |
| Connector 1 | LC |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | ST |
| Connector contacts plating | Gold |
| Connector gender | Male/Male |
| Connector location | Bottom right |
| Connector Type | 30-pin, BRHS |
| Cooler included | No |
| Country of origin | Netherlands |
| Day/night mode | Yes |
| DC input voltage | 5 V |
| DC output voltage | 12 |
| Depth | 1 mm |
| Detachable Cable | No |
| Digital zoom | 4x |
| Discrete graphics adapter | No |
| Discrete graphics adapter model | Not available |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Display resolution | 1366 x 768 pixels |
| Display type | LED |
| Driver unit | 1.1 cm |
| Ear coupling | Intraaural |
| ECC | Yes |
| Embedded options available | Yes |
| Enhanced intel speedstep technology | Yes |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Execute disable bit | Yes |
| Fiber mode structure | Single-mode |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Flash memory | 4000 MB |
| Foldable | No |
| Form factor | Dome |
| Full duplex | Yes |
| Glossy display | No |
| Hardware encryption | Yes |
| Harmonized System HS code | 8542310001 |
| HD type | HD |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headset type | Binaural |
| Height | 297 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 0 - 700 mm |
| Housing material | Steel |
| Image quality adjustment | Brightness, Contrast, Saturation, Sharpness |
| Impedance | 16 O |
| Intel 64 | Yes |
| Intel trusted execution technology | Yes |
| Intel TSX-NI | Yes |
| Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 | No |
| Intel Virtualization Technology | Yes |
| Intel Virtualization Technology for Directed I/O | Yes |
| Intel VT-x with Extended Page Tables | Yes |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Internal memory | 1024 MB |
| International Protection IP code | IP67 |
| Intraaural headphones type | In-ear monitors |
| Jacket material | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Languages support | German, English, Spanish, French, Portuguese |
| Launch date | Q2'19 |
| LED backlight | Yes |
| LED indicators | Yes |
| LED type | IR |
| Length | 66 m |
| Lightning connector | Yes |
| Lock Type | Combination lock |
| Locking | Yes |
| MAC address filtering | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Master outer case height | 18 cm |
| Master outer case length | 55.5 cm |
| Master outer case width | 83 cm |
| Material | Plastic |
| Maximum battery life | 32 h |
| Maximum capacity | 225 sheets |
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Maximum PCI Express lanes | 48 |
| Maximum power consumption | 6.5 W |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Maximum screen size compatibility | 76.2 cm (30") |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 140 kg |
| Mean time between failures | 1700000 h |
| Memory channels | Hexa-channel |
| Memory clock speeds supported by processor | 2667 MHz |
| Microphone Type | In-line |
| Minimum illumination | 0.01 lx |
| Minimum screen size compatibility | 48.3 cm (19") |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mirror | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Mounting | Clamp |
| Mounting type | Desk |
| Networking standards | IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE 802.3af,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x |
| Night vision | Yes |
| Noise reduction | Yes |
| Noise-canceling | Yes |
| NVMe | Yes |
| OEM code | CF413A |
| On-board graphics adapter | No |
| Operating relative humidity | 5 - 93% |
| Operating shock | 1500 G |
| Operating vibration | 20 G |
| Operating voltage | 3.3 V |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.5 mm (1 / 2.5") |
| Package type | Box |
| Placement supported | Outdoor |
| Power over Ethernet PoE | Yes |
| Power source type | DC |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Magenta |
| Processor ARK ID | 193391 |
| Processor boost frequency | 3.4 GHz |
| Processor cache | 13.75 MB |
| Processor codename | Cascade Lake |
| Processor cores | 10 |
| Processor frequency | 2.5 GHz |
| Processor lithography | 14 nm |
| Processor model | 5215 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Processor package size | 76.0 x 56.5 mm |
| Processor socket | LGA 3647 |
| Quality of Service support | Yes |
| Quantity per pack | 100 pc(s) |
| Quick installation guide | Yes |
| Random read 4KB | 680000 IOPS |
| Random write 4KB | 600000 IOPS |
| Read speed | 4950 MB/s |
| Recommended usage | Calls & Music |
| Reset button | Yes |
| Resolución | 8 MP |
| Rf connectivity | No |
| Screws included | Yes |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Sensor type | CMOS |
| SSD Capacity | 2000 GB |
| Status | Launched |
| Supported Graphics Resolutions | 640 x 360,1280 x 720 (HD 720),3840 x 2160 |
| Supported instruction sets | AVX-512 |
| Sustainability certificates | RoHS |
| TBW rating | 3600 |
| Thermal design power | 85 W |
| Touchscreen | No |
| Type | Original |
| USB connectivity | No |
| Video compression formats | H.264,H.264+,H.265,H.265+,M-JPEG |
| VLAN support | Yes |
| Volume control | Buttons |
| Wearing style | In-ear |
| Web-based management | Yes |
| Weight | 80 g |
| Wi-Fi | No |
| Wide Dynamic Range WDR | Yes |
| Width | 210 mm |
| Width adjustment range | 520 - 830 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Wireless charging | Yes |
| Write speed | 4250 MB/s |
| Zoom capability | Yes |