Finder 4C.02.9.024.0050 - Switching relay DC 24V 8A, Coupling relay, 2 changer, Relay Interface Module, Koppel-relais Serie 4C
13% Off
Share:
Deals
Sponsored
4C.02.9.024.0050 - Switching relay DC 24V 8A 4C.02.9.024.0050
Eibmarkt.com
Sponsored
Finder 4C Interface Relay 24VDC 8A Dual CO LED - 4C.02.9.024.0050
tameson.co.uk
Finder 4C.02.9.024.0050 8A Relay Interface Module N/A 24 V DC
Conrad Electronic
Related products
Finder 4C.01.9.024.0050 - Switching relay DC 24V 16A
Finder 4C.01.9.012.0050 - Switching relay DC 12V 16A, Coupling relay, screw terminals, 1 CO, Relay Interface Module
FINDER 4C.02.8 Coupling Relay 24V
FINDER FIN 4C.02.9 Coupling Relay 12V DC