Finder 720182400000PAS Conductive Liquid Relay
Share:
Deals
Sponsored
Finder 72.01.8.240.0000 - 10A Level Control Monitoring Relay N/A 250Vac
Conrad Electronic
Related products
Finder 26 Series - 4 Sector Relay Switch 230 VAC
Finder 72.01.9.024.0000 - Level Relay Conductive Sensor, 10A Level Control Monitoring Relay, N/A 250Vac
Finder 72.01.8.240.0002 - 450 kOhm Level Monitoring Relay
Finder 072.01.06 - Liquid probe for FIN 72.01
FIN 72.01.8 240V Level Monitoring Relay Finder 16 A