| Brand | Honeywell |
| EAN | 5706998554673 |
| ASIN | B07282JJNV |
| Model | CK75AA6EN00W4401 |
| MPN | CK75AA6EN00W4401 |
| Barcode reader | Yes |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 4.0 |
| Brand compatibility | Canon |
| Built-in camera | No |
| Built-in microphone | Yes |
| Bundled software | SmartSystemsScanNGoCloneNGo |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Colour | Black,Grey |
| Colour toner page yield | 2300 pages |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Depth | 50 mm |
| Display | LED |
| Display diagonal | 8.89 cm (3.5") |
| Display number of colours | 65536 colors |
| Display resolution | 480 x 640 pixels |
| GPS satellite | No |
| Height | 237 mm |
| Internal memory | 2048 MB |
| International Protection IP code | IP67 |
| Keyboard layout | Alphanumeric |
| Maximum memory card size | 32 GB |
| Operating relative humidity | 0 - 95% |
| Operating system installed | Windows Embedded Handheld 6.5 |
| Package type | Box |
| Phone function | No |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Magenta |
| Processor family | OMAP 4470 |
| Processor frequency | 1500 MHz |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Security algorithms | 64-bit WEP,128-bit WEP,AES,TKIP,WAPI,WPA,WPA2 |
| Speakers | Yes |
| Specification | No |
| Touchscreen | Yes |
| Type | Original |
| Voice recording | Yes |
| Weight | 584 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | IEEE 802.11a,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Width | 80 mm |