| Brand | HP |
| EAN | 0193905265251 |
| ASIN | B082YJPTN1 |
| MPN | W2410A |
| SKU | W2410A |
| Black toner page yield | 1050 pages |
| Brand compatibility | HP |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Compatibility | HP LaserJet Pro M155, M182, M183 |
| Country of origin | Japan |
| Depth | 96 mm |
| Height | 111 mm |
| HP segment | Small medium business |
| Number of layers per pallet | 10 |
| Package type | Box |
| Package width | 363 mm |
| Pallet height | 125.4 cm |
| Pallet length | 98.6 cm |
| Pallet width | 110 cm |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quantity per pallet | 300 pc(s) |
| Type | Original |
| Weight | 530 g |