IH210801 Compact Touch Induction Cooker
12% Off
Share:
Deals
Sponsored
TEFAL IH210801 Everyday Slim Induction hob 45 mm thick, 2100 W, 6 cooking programs, Manual mode, Touch interface
Manomano.co.uk
Sponsored
Joom UK
Related products
Sony DVPSR760HBCEK DVD Player Slimline, HDMI, USB
LG BP250 - Blu-ray Player - Black
Proxxon 23802 SlimLine spanner set (6 - 32 mm), 11-piece
Tamiya Special Edition 13 mm Roller Bearing Kit for Mini 4WD – 6 Units (95311)
Just-Stationery 75 x 210 mm Lined Paper Shopping Pad (Pack of 6)