Organize your 19‑inch rack with this black Intellinet panel featuring four short plastic rings that hold cables securely. The full‑adhesive backing allows quick, clean mounting, keeping wires neat and accessible for maintenance.
| Brand | Intellinet |
| EAN | 0766623711050 |
| Model | 711050 |
| MPN | 711050 |
| SKU | 711050 |
| ASIN | B005UIW6U4 |
| 3.5 mm connector | No |
| Adhesive type | Full adhesive back |
| Battery capacity | 56 Wh |
| Battery cells | 6 |
| Battery voltage | 10.8 V |
| Bluetooth | No |
| Brand compatibility | Huawei |
| Cable colour | Black |
| Cable length | 1.2 m |
| Capacity | 256 GB |
| CAS Latency | 11 |
| Case type | Folio |
| Certification | CE, UL |
| Cleaning cloth | Yes |
| Compatible operating systems | Windows, MacOS, Chrome OS |
| Compatible products | HP/Compaq dc7800, dc7900, dx2290, dx2390, dx7500, xw4600 , xw9400, Z400, Z600, Z800 |
| Compliance industry standards | EIA RS310-D |
| Component for | Notebook |
| Connectivity technology | Wired |
| Connector 1 | DP |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | VGA |
| Connector contacts plating | Gold |
| Connector gender | Male/Female |
| Connector Type | 40-pin, BRHS |
| Country of origin | China |
| Data transfer rate | 5 Gbit/s |
| Depth | 62 mm |
| Detachable Microphone | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Device type | Mobile phone/Smartphone |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Display resolution | 1366 x 768 pixels |
| Display type | LED |
| Ear coupling | Circumaural |
| Easy to apply | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to remove | Yes |
| ECC | No |
| Fingerprint reader | No |
| Fingerprint resistant | Yes |
| Finish type | Gloss |
| Form factor | Capless |
| Format | A4 |
| Frame colour | Blue |
| Frame type | Full frame |
| Glossy display | Yes |
| Hardness | 9H |
| Hardware encryption | No |
| HD type | WXGA |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headset type | Binaural |
| Height | 44.5 mm |
| Housing material | Plastic,Steel |
| Installation type | Full adhesive |
| Internal memory | 2 GB |
| Internal memory type | DDR3L |
| Length | 85 cm |
| Light transmission | 100% |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac Compatibility | Yes |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Magnet type | Neodymium |
| Master outer case height | 26.3 cm |
| Master outer case length | 33 cm |
| Master outer case weight | 2.73 kg |
| Master outer case width | 25.1 cm |
| Material | Aluminosilicate,Tempered glass |
| Maximum resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Maximum Screen Size | 24.6 cm (9.7") |
| Maximum weight capacity | 16 kg |
| Memory clock speed | 1600 MHz |
| Memory layout | 1 x 16384 MB |
| Memory ranking | 1 |
| Microphone direction type | Unidirectional |
| Microphone mute | Yes |
| Microphone Type | Boom |
| Module configuration | (N/A) (N/A) |
| Mounting kit | Yes |
| Noise-canceling | Yes |
| NVMe | No |
| OEM code | CF212A |
| Operating relative humidity | 20 - 80% |
| Other operating systems supported | Chrome |
| Package type | Blister |
| Password protection | No |
| PIN-secured access | No |
| Platform | Xbox One |
| Plug and play | Yes |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Yellow |
| Protection features | Water resistant |
| Quick start guide | Yes |
| Read speed | 130 MB/s |
| Recommended usage | Gaming |
| RoHS compliance | Yes |
| Screws included | Yes |
| Security algorithms | 128-bit AES,256-bit AES |
| Size | 48.3 cm (19") |
| SSD Capacity | 500 GB |
| Storage relative humidity | 10 - 90% |
| Surface Finish | Glossy |
| Thunderbolt technology | No |
| Touchscreen compatible | Yes |
| Type | Cable management panel |
| USB connectivity | Yes |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Volume control | Rotary |
| Wearing style | Head-band |
| Weight | 320 g |
| Wi-Fi | No |
| Width | 483 mm |
| Write speed | 22 MB/s |