Intertec ITS-LX-3931-12V 12V DC Lift Magnet
Share:
Deals
Sponsored
RED MAGNETICS ITS-LX-3931-12V Solenoid bidirectional 12 V DC 150 W
Conrad Electronic
Related products
Intertec 150W Bidirectional Solenoid Valve
Intertec 12V DC Dual Direction Solenoid 24W
12V DC 30W Intertec Bidirectional Solenoid