| Brand | Kyocera |
| Model | 2105345 |
| MPN | 2105345 |
| EAN | 5712505090787 |
| ASIN | B00KHYX50Q |
| 3D | No |
| 64-bit computing | Yes |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter included | Yes |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter power | 65 W |
| Accelerometer | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Audio system | Bang & Olufsen |
| Backlight colour | Blue |
| Backlight display | Yes |
| Battery capacity | 800 mAh |
| Battery cells | 3 |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | AAA |
| Battery weight | 220 g |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Black ink volume | 300 ml |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Brand compatibility | HP |
| Built-in display | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in subwoofer | No |
| Builtin speakers | 2 |
| Bus Type | OPI |
| Buttons quantity | 23 |
| Cable length | 5 m |
| Cable Lock Slot | Yes |
| Call forwarding | Yes |
| Call hold | Yes |
| Call waiting | Yes |
| Card reader integrated | No |
| Charging port type | DC-in jack |
| Charging source | AC,USB |
| Colour | Silver |
| Colour name | Mineral grey |
| Compatibility | FS C8020, C8025 |
| Compatible memory cards | microSD (TransFlash) |
| Compliance industry standards | IEEE 802.3af |
| Conference call | Yes |
| Conflict free processor | Yes |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector gender | Male/Male |
| Connector location | Bottom left |
| Connector Type | 40-pin, BLHS |
| Country of origin | China |
| Data transfer rate | 10.2 Gbit/s |
| Depth | 234.3 mm |
| Developer | Capcom |
| Discrete graphics adapter | No |
| Discrete graphics adapter memory | 16 GB |
| Discrete graphics adapter model | Not available |
| Discrete graphics memory type | GDDR6 |
| Display | TFT |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display type | LED |
| Docking connector | Yes |
| Drivers included | Yes |
| Dual-screen | No |
| ECC | No |
| ECC supported by processor | No |
| Embedded options available | No |
| Energy Star certified | Yes |
| Enhanced intel speedstep technology | Yes |
| ESRB Rating | M (Mature) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Execute disable bit | Yes |
| Execution units | 12 |
| Fingerprint reader | No |
| Flash memory | 128 GB |
| Form factor | Clamshell |
| Frequency Range | 160 - 22000 Hz |
| Front camera | Yes |
| Front camera HD type | HD |
| Front camera signal format | 720p |
| Full duplex | Yes |
| Full-size keyboard | Yes |
| Game edition | Basic |
| Game genre | Horror, Survival |
| Glossy display | Yes |
| Gyroscope | Yes |
| HD type | Full HD |
| HDMI version | 2.0 |
| Headphone connectivity | 2.5 mm |
| Height | 17.9 mm |
| Housing material | ABS synthetics,Polycarbonate |
| HP Connection Optimizer | Yes |
| HP ePrint | Yes |
| HP front camera | HP Webcam FHD IR |
| HP JumpStart | Yes |
| HP segment | Business |
| HP Smart AC Adapter | Yes |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP Support Assistant | Yes |
| Idle states | Yes |
| Infrared IR camera | Yes |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Intel 64 | Yes |
| Intel clear video technology | Yes |
| Intel enhanced halt state | Yes |
| Intel flex memory access | Yes |
| Intel Identity Protection Technology version | 1.00 |
| Intel Smart Response Technology version | 0.00 |
| Intel Software Guard Extensions | Yes |
| Intel Stable Image Platform Program | No |
| Intel trusted execution technology | No |
| Intel TSX-NI | No |
| Intel Virtualization Technology | Yes |
| Intel Virtualization Technology for Directed I/O | Yes |
| Intel VT-x with Extended Page Tables | Yes |
| Interface | Ethernet 10/100 Base-T |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Island-style keyboard | Yes |
| Keyboard backlit | No |
| LED backlight | Yes |
| LED indicators | Yes |
| LightScribe | No |
| Mac Compatibility | No |
| Mac operating systems supported | No |
| Management protocols | FTP / TFTP / HTTP / HTTPS |
| Master outer case height | 13.2 cm |
| Master outer case length | 21.8 cm |
| Master outer case weight | 2.71 kg |
| Master outer case width | 29.8 cm |
| Maximum battery life | 13 h |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Memory layout | 1 x 8 GB |
| MIC port | Yes |
| Microphone mute | Yes |
| MIMO | Yes |
| Mimo type | Multi User MIMO |
| Minimum storage drive space | 2040 MB |
| Mobile network connection | No |
| Mounting type | Desk |
| Multiplayer mode | Yes |
| Navigation key | Yes |
| Near field communication | No |
| NTSC coverage (typical) | 45% |
| Number of cartons per pallet layer | 17 |
| Numeric keypad | No |
| OEM code | F9J68A |
| On-board graphics adapter | Yes |
| On-board graphics adapter base frequency | 1400 MHz |
| On-board graphics adapter DirectX version | 12.0 |
| On-board graphics adapter dynamic frequency | 650 MHz |
| On-board graphics adapter ID | 0x3185 |
| Onboard graphics adapter model | AMD Radeon RX Vega 10 |
| Operating relative humidity | 20 - 85% |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Optical drive type | No |
| Pallet height | 91.9 cm |
| Pallet length | 121.9 cm |
| Pallet width | 101.6 cm |
| Panel type | IPS |
| Password protection | Yes |
| Password protection type | HDD,Supervisor |
| PCI Express configurations | 1x2,1x2+2x1,1x4,2x1,4x1 |
| Platform | Xbox One |
| Pointing device | Clickpad |
| Power over Ethernet PoE | Yes |
| Power requirements | AC 100-240V, 1.5A, 48V/50W |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Matte black |
| Processor ARK ID | 128988 |
| Processor codename | Gemini Lake |
| Processor family | AMD Ryzen 7 |
| Processor model | 3700U |
| Processor package size | 25 x 24 mm |
| Processor socket | BGA 1090 |
| Quantity per pallet | 510 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Rear camera | Yes |
| RoHS compliance | Yes |
| Scenario Design Power SDP | 4.8 W |
| Server operating systems supported | Windows Home Server 2011 |
| Software type | Electronic Software Download (ESD) |
| Speakerphone | Yes |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| SSD Capacity | 256 GB |
| SSD interface | NVMe,PCI Express |
| Standby time | 250 h |
| Stepping | U0 |
| Storage media | SSD |
| Supported instruction sets | AVX 2.0,SSE4.1,SSE4.2 |
| Thermal design power | 15 W |
| Thermal monitoring technologies | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Touch technology | Multi-touch |
| Touchscreen | No |
| Touchscreen type | Capacitive |
| Trusted platform module | Yes |
| Type | DECT telephone |
| UART | Yes |
| USB Sleep-and-Charge | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Weight | 1.53 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 326 mm |
| Windows keys | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 10,Windows 7,Windows 8,Windows 8.1,Windows Vista |
| Wireless connection | No |
| WLAN controller model | Intel AX200 |
| WWAN | No |