| Brand | Leitz |
| EAN | 4002432486038 |
| MPN | CEOND522945 |
| SKU | CEOND522945 |
| ASIN | B072VG3JNT |
| 64-bit computing | Yes |
| Battery capacity | 57 Wh |
| Battery cells | 6 |
| Battery voltage | 11.1 V |
| BCP bubble graphic colour | Cyan |
| Brand compatibility | HP |
| Cable length | 1 m |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Case or master carton dimensions (W x D x H) | 21.77 x 8.86 x 4.57 mm |
| Case or master carton quantity | 60 pc(s) |
| Case or master carton weight | 3.22 kg |
| Colour | White |
| Colour ink page yield | 750 pages |
| Colours | Yes |
| Compatible ink types, supplies | Dye-based |
| Compatible operating systems | Mac OS X 10.2.8+ |
| Connector 1 | VGA (D-Sub) |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Female |
| Connector 2 gender | Male |
| ESRB Rating | E (Everyone) |
| FSC certified | Yes |
| Game edition | Basic |
| Game genre | Racing |
| HP segment | Small medium business |
| Ink drop | 5 pl HDW, 1.3 pl LDW |
| Ink type | Pigment-based ink |
| Language version | Multilingual |
| Mac Compatibility | Yes |
| Mac operating systems supported | No |
| Maximum capacity | 230 sheets |
| Minimum display resolution requirement | 1024 x 768 pixels |
| Minimum processor | Dual Core |
| Minimum processor speed | 1600 MHz |
| Minimum ram | 256 MB |
| Minimum storage drive space | 450 MB |
| Minimum system requirements | CD-ROM |
| Multiplayer mode | Yes |
| Number of cartons per pallet | 56 |
| Number of layers per pallet | 8 |
| Operating relative humidity | 5 - 80% |
| Package weight imperial | 0.0499 kg (0.11 lbs) |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 1199.9 x 800.1 x 1071.9 mm (47.2 x 31.5 x 42.2") |
| Pallet size | 1200 x 800 x 942 mm |
| Pegi rating | 3 |
| Platform | Xbox One |
| Print cartridge volume (metric) | 7 ml |
| Print head nozzles | 336 HDW, 336 LDW |
| Print head swath | 1.43 cm (0.562") |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing material shelf life | 1.5 year(s) |
| Publisher | Microsoft Studios |
| Quantity per pallet | 3360 pc(s) |
| Recommended ram | 4096 MB |
| Retail only | No |
| Server operating systems supported | Windows Server 2008 R2,Windows Server 2008 R2 x64,Windows Server 2012,Windows Server 2012 x64 |
| Size (imperial) | 10.7 cm (4.21") |
| Software type | Box |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Type | Battery |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Weight imperial | 0.0318 kg (0.0700 lbs) |
| Windows operating systems supported | Yes |