Mean Well HBG-240-48DA Outdoor LED Driver
Sponsored
MW Mean Well HBG-240-48DA LED driver Constant voltage, Constant current 240 W 5 A 28.8 - 48 V DC dimmable, DALI, PFC circuit, Outdoor, Surge protection,