Mean Well LPV-100-12 Switching Power Supply
Share:
Deals
Sponsored
Mean Well LPV-100-12 LED transformer Constant voltage 102 W 0 - 8.5 A 12 V DC not dimmable, Surge protection 1 pc(s)