Mean Well LPV-100-48 Switching Power Supply
Sponsored
Mean Well LPV-100-48 LED transformer Constant voltage 100 W 0 - 2.1 A 48 V DC not dimmable, PFC circuit, Surge protection 1 pc(s)
Conrad Electronic
Related products
Surge Protected 24 V DC LED Driver 100 W – LPV‑100‑24
MEANWELL MW LPV-20-5 LED Driver
Mean Well LPV-35-5 25W LED Power Supply