Mean Well PLM-25-700 LED driver 21-36V DC
Share:
Deals
Sponsored
Mean Well PLM-25-700 LED driver Constant current 25 W 0.7 A 21 - 36 V DC Approved for use on furniture, Surge protection 1 pc(s)
Conrad Electronic
Related products
Mean Well HLG-240H-36A Constant Current LED Driver
Mean Well DDR-240D-24 240W 24V DC Power Supply
Mean Well 48V 10.45A 501.6W Switching Power Supply