Mean Well XLG-100-H-AB Dimmable LED Driver
Share:
Deals
Sponsored
Mean Well XLG-100-H-AB LED driver Constant power 100 W 780 - 2780 mA 27 - 56 V DC 3-in-1 dimmer, Approved for use on furniture, Outdoor, PFC circuit, Surge