Mean Well XLG-200-H-A 200W LED driver
Sponsored
Mean Well XLG-200-H-A LED driver Constant power 200 W 3500 - 5550 mA 27 - 56 V DC Approved for use on furniture, Outdoor, PFC circuit, adjustable, Surge