Microwave Turntable Repair Motor TYJ50-8A7
Share:
Deals
Sponsored
Microwave Synchronous Motor TYJ50-8A7 Turntable Turn Plate Motor for Media Microwave Repair Part
Grandado UK
Related products
TYJ50 4W Microwave Oven Turntable Synchronous Motor 33RPM
Microwave Synchronous Motor TYJ50-8A7 220V-240V 50Hz
TYJ50-8A7 Microwave Turntable Synchronous Motor 4 RPM
Microwave Oven Turntable Synchronous Motor Controller TYJ50-8A7 220/240 Volt
Microwave Oven Turntable Replacement Motor 4W AC 220-240V 4 RPM CW/CCW TYJ50-8A7