| Brand | Oki |
| Model | 46471114 |
| MPN | 46471114 |
| SKU | 46471114 |
| EAN | 5031713070207 |
| ASIN | B06XGX8HDP |
| 10g support | No |
| AC adapter included | Yes |
| Approximate page yield (black, ISO/IEC 19798) | 2500 pages |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Auto-negotiation | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 9 |
| Black toner page yield | 10000 pages |
| Brand compatibility | OKI |
| Cable colour | Yellow |
| Cable length | 1 m |
| Cable Lock Slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cables included | AC |
| Card reader integrated | No |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Charging function | Yes |
| Colour | Black |
| Colour toner page yield | 5000 pages |
| Compatibility | C800-Serie |
| Connectivity technology | Docking |
| Connector 1 | LC |
| Connector gender | Male/Male |
| Copper ethernet cabling technology | 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T |
| DC input voltage | 53.5 V |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 378 mm |
| Displayports quantity | 2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Fanless | Yes |
| Fiber ethernet cabling technology | 1000BASE-X |
| Fiber mode structure | Single-mode |
| Full duplex | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Heat dissipation | 266.42 BTU/h |
| Height | 54.1 mm |
| Housing material | Metal |
| IGMP snooping | Yes |
| Input current | 1.31 A |
| LED indicators | Yes |
| MAC address table | 4000 entries |
| Manual | Yes |
| Maximum analog resolution | 2048 x 1536 pixels |
| Maximum digital resolution | 4096 x 2160 pixels |
| Maximum power consumption | 78.13 W |
| MIC port | Yes |
| Microphone in | No |
| Networking standards | IEEE 802.1p,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3x |
| OEM code | B252X00 |
| Operating relative humidity | 8 - 95% |
| Plug and play | Yes |
| Power consumption | 7.11 W |
| Power over Ethernet plus PoE+ ports quantity | 8 |
| Power over Ethernet PoE | Yes |
| Power supply | 135 W |
| Power supply included | No |
| Power Supply Type | External |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Magenta |
| Quality of Service support | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Storage relative humidity | 5 - 90% |
| Store and forward | Yes |
| Total Power over Ethernet PoE budget | 63 W |
| Type | Original |
| USB 3.2 Gen 2 3.1 Gen 2 Type-A | 4 |
| User Guide | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| Weight | 810 g |
| Width | 159 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |