| Brand | Oki |
| Model | 46471116 |
| MPN | okitoner157 |
| EAN | 5031713070221 |
| ASIN | B06XGZ3YVV |
| SKU | okitoner157 |
| 10g support | No |
| AC adapter included | Yes |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Auto-negotiation | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Black toner page yield | 5000 pages |
| Brand compatibility | OKI |
| Broadcast storm control | Yes |
| Cable colour | Yellow |
| Cable length | 2 m |
| Cable Lock Slot | Yes |
| Cable types supported | Cat3,Cat4,Cat5,Cat5e,Cat6 |
| Cables included | AC, USB Type-C |
| Card reader integrated | No |
| Cartridge capacity | Extra (Super) Hight Yield |
| Colour | Black |
| Compatibility | C800-Serie |
| Connectivity technology | Wired |
| Connector 1 | LC |
| Connector gender | Male/Male |
| Copper ethernet cabling technology | 10BASE-T,100BASE-FX,100BASE-TX,1000BASE-T |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Depth | 80 mm |
| Displays Supported | 3 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN ports | 1 |
| Fanless | Yes |
| Fiber mode structure | Single-mode |
| Forwarding Rate | 7.44 Mpps |
| Full duplex | Yes |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDMI version | 2.0 |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Heat dissipation | 256.3 BTU/h |
| Height | 30.8 mm |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| IGMP snooping | Yes |
| Jumbo frames | 16000 |
| Jumbo frames support | Yes |
| LED indicators | Activity, Link, PoE, Power, Speed, Status |
| Link aggregation | Yes |
| Loop protection | Yes |
| MAC address table | 2000 entries |
| Manual | Yes |
| Maximum digital resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Maximum power consumption | 75.16 W |
| MIC port | Yes |
| Microphone in | No |
| Networking standards | IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x |
| OEM | 46471116 |
| Operating relative humidity | 20 - 95% |
| Package type | Box |
| Packet buffer memory | 1.5 MB |
| Plug and play | Yes |
| Port mirroring | Yes |
| Power over Ethernet PoE | Yes |
| Power source type | AC |
| Power supply | 90 W |
| Power supply included | Yes |
| Print technology | Laser printing |
| Quality of Service support | Yes |
| Rate limiting | Yes |
| Storage relative humidity | 5 - 95% |
| Store and forward | Yes |
| Switch type | Unmanaged |
| Total Power over Ethernet PoE budget | 65 W |
| Type | Original |
| User Guide | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Weight | 325 g |
| Width | 171 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10,Windows 7 |