Omron G2RL-2-DC48 48V DC 8A Two-Position Power Relay, Pack of 1
Share:
Deals
Sponsored
Omron G2RL-2-DC48 Power relay 48 V DC 8 A 2 change-overs 1 pc(s) Bag
Conrad Electronic
Related products
Omron G2RL-2 24V DC PCB Relay
Omron G2RL-2 48V 2 Changeover Relay