Panasonic EEU-EE2E221 220µF 250V Radial Lead Capacitor
Share:
Deals
Sponsored
Panasonic EEU-EE2E221 Electrolytic capacitor Radial lead 7.5 mm 220 µF 250 V 20 % (Ø) 18 mm 1 pc(s)