| Brand | Panasonic |
| EAN | 5025232891467 |
| ASIN | B07Q5QDBYM |
| MPN | DC-S1RME-K |
| SKU | DC-S1RME-K |
| Auto exposure AE lock | Ja |
| Auto focusing AF modes | Continue Auto Focus, Enkele Automatische Focus |
| Battery technology | Lithium-Ion-Lithium-Polymer Li-Ion |
| Battery voltage | 7.4 V |
| Bluetooth version | 4 |
| Camera shutter speed | 16000 s |
| Camera shutter type | Elektronisch |
| Colour | Black |
| Depth | 110 mm |
| Display aspect ratio | 3:2 |
| Display resolution | 2100000 pixels |
| Flash exposure correction | 3 EV ( |
| Flash modes | Auto, Vast ingesteld off, Vast ingesteld on, Rode-ogen-reductie, Langzame synchronisatie |
| Focus adjustment | Auto |
| HD type | 4096x2160 |
| Headphone outputs | 1 |
| Height | 96.7 mm |
| Image formats supported | JPEG,RAW |
| Image stabilizer location | Lens |
| ISO Sensitivity | 51200 |
| Lens mount | L-Mount |
| Light exposure control | Programma AE |
| Light exposure correction | 5 EV ( |
| Light exposure modes | Aperture voorgang AE, Handmatig, Sluiter-prioriteit AE |
| Light metering | Centrumgerichte, Evaluatief (multi-pattern), Highlight-meting, Spot |
| Magnification | 0.78 x |
| Maximum video resolution | 3840x2160 |
| Memory slots | 2 |
| Operating temperature | 10 - 40 C |
| Power source type | Batterij/Accu |
| Resolution at capture speed | 1920x1080 |
| Sensor size | Full Frame |
| Shooting modes | Diafragmavoorkeuze, Handmatig, Programma, Sluitertijdvoorkeuze |
| Still image resolutions | 8368x5584 |
| Supported aspect ratios | 1:1 |
| USB connector | USB Type-C |
| Video formats supported | AVC,H.264,MP4 |
| Viewfinder type | Electrical |
| White balance | Bewolkt, Daglicht, Flash, Witgloeiend, Schaduw |
| Wi-Fi standards | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Width | 148.9 mm |