Phihong PPL18U-120 12V DC Power Adapter
Share:
Deals
Sponsored
Phihong PPL18U-120 Bench PSU (fixed voltage) 12 V DC 1.60 A 19.20 W
Conrad Electronic
Related products
PHIHONG PPL 90U-240 Desktop Power Supply
Phihong 24V 2.71A Bench Power Supply