Phoenix Contact QUINT-PS/3AC/48DC/20 DIN Rail Power Supply
21% Off
Share:
Deals
Sponsored
QUINT-PS/3AC/48DC/20 - DC-power supply 320...575V/48V 960W QUINT-PS/3AC/48DC/20
Eibmarkt.com
Sponsored
Phoenix Contact 2320827 Rail mounted PSU (DIN) 48 V DC 20 A 960 W No. of outputs:1 x Content 1 pc(s)
Conrad Electronic
Related products
D-SUB Socket, 9 Pins, 180° Orientation, Screw Connection