| Brand | Dell |
| EAN | 5397184300213 |
| ASIN | B083SMJYZ2 |
| 3G/4G USB modem compatibility | Yes |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Alarm clock | No |
| Answering machine | Yes |
| Antennas quantity | 4 |
| Backlight buttons | No |
| Backlight colour | Orange |
| Backlight display | Yes |
| Base dimensions | 126 x 128 x 64.5 mm |
| Base weight | 161 g |
| Battery capacity | 4400 mAh |
| Battery capacity indicator | Yes |
| Black toner page yield | 11500 pages |
| Brand compatibility | HP |
| Cable length | 1.8 m |
| Call timer | Yes |
| Call waiting | Yes |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Certification | IP67 |
| Conference call | Yes |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector contacts plating | Gold |
| Connector gender | Male/Male |
| Connector location | Bottom left |
| Connector Type | 40-pin, BLHS |
| Developer | Mojang Studios |
| Display number of lines | 3 lines |
| Display type | LED |
| ESRB Rating | E (Everyone) |
| Ethernet LAN ports | 8 |
| Ethernet WAN | Yes |
| Game edition | Deluxe |
| Game genre | Racing |
| Gap compatible | Yes |
| Glossy display | Yes |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Intercom | Yes |
| Keypad lock | Yes |
| Language version | German |
| Mac Compatibility | No |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Maximum capacity | 350 sheets |
| Maximum indoor range | 50 m |
| Maximum number of players | 22 |
| Maximum outdoor range | 1000 m |
| Maximum WLAN data transfer rate | 4804 Mbit/s |
| Microphone mute | Yes |
| Mounting type | Desk/Wall |
| Multiplayer mode | Yes |
| Navigation key | No |
| Networking standards | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Night mode | No |
| Number of melodies | 15 |
| OEM code | CF320A |
| Operating relative humidity | 10 - 70 % |
| Output current | 2.37 A |
| Output voltage | 19 V |
| Platform | Xbox One |
| Power source type | AC |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Publisher | BANDAI NAMCO Entertainment |
| Purpose | Storage |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recording time | 30 min |
| Reset button | Yes |
| Short Message Service SMS | Yes |
| Speakerphone | Yes |
| Standby time | 250 h |
| Storage relative humidity | 10 - 95 % |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Talk time | 10 h |
| Theme | Cuphead |
| Type | Display |
| Volume control | Digital |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Windows operating systems supported | Windows 10,Windows 7,Windows 8 |
| Wireless connection | No |
| WPS push button | Yes |