PSAA18R-180 18V 1A Power Adapter for Logitech Squeezebox
Share:
Deals
Sponsored
18V 1A 5.5*2.1mm Universal AC/DC Power Supply Adapter Wall Charger For Logitech Squeezebox 993-000385 534-000245 PSAA18R-180
Grandado UK
Related products
18V 1A Power Adapter for Logitech Squeezebox 534-000245
18V 1A Wall Power Supply for Logitech Squeezebox
5.5x2.1mm 18V 1A AC/DC Adapter for Logitech Squeezebox
Universal 18V AC DC Adapter for Logitech Squeezebox