PULSE PPS-500BR 500W Power Supply Unit
Share:
Deals
Additional Information
Sponsored
Pulse 500W PSU ATX 12V Active PFC 2 x SATA 120mm Silent Fan Black Casing Power Lead Not Included
Quzo
Brand
Pulse
EAN
ASIN
B009S5DU14
MPN
PPS-500BR
SKU
PPS-500BR
Additional features
See Overview
MTBF
"100,000 hours"
Protection
OPP/OVP/SCP/OCP/OTP
Refresh rate
60Hz 2Ms Response Time