PWM Dimmable LED Driver, 1-10V Input, DC12V-24V, 12A 1CH 244W
Share:
Deals
Sponsored
0-10V 1-10V LED Dimming Driver;DC12V-24V Input;12A*1CH 244W Output PWM Dimmable Power Drive
Grandado UK
Related products
Mean Well PWM-90-12 Constant Voltage LED Driver
Mean Well PWM-90-24 90W Constant Voltage Power Supply
PWM Push Button LED Dimmer
PWM Dimmable LED Driver 75W AC 230V to DC 12V 24V
LED Dimming Driver 75W AC 230V to DC 12V 24V
DIN Rail 12A LED Dimming Power Driver