QUINT4-PS/1AC/24DC20 - DC-power supply 100...240V/24V 480W
20% Off
Share:
Deals
Sponsored
QUINT4-PS/1AC/24DC20 - DC-power supply 100...240V/24V 480W QUINT4-PS/1AC/24DC20
Eibmarkt.com
Sponsored
Phoenix Contact QUINT 4 DC Power Supply 24V | 2904602
tameson.co.uk
Phoenix Contact 2904602 Rail mounted PSU (DIN) 24 V DC 20 A No. of outputs:1 x Content 1 pc(s)
Conrad Electronic
Related products
D-SUB Socket, 9 Pins, 180° Orientation, Screw Connection