SHX-20-15JS 20W 15dB FLANGED ATTENUATOR 50 Ohm
Share:
Deals
Sponsored
ATTENUATORS FLANGED 20 Watts 15dB 20W-15dB SHX-20-15JS 50 ohms DC-4 GHz 20W 15dB DC to 4GHz 50ohm
Grandado UK
Related products
Convector 20 m² 2000 W (White/Black) – SHX07KV2000
Lewitt Microphone Shock Mount for LCT-640
SHX PTC Fan Heater 2000W
SHX Electric Quartz Heater 15 m²
SHX 2000W White Fan Heater