Small Volume 20BYGH28 Stepper Motor 1.8° 0.2A
Share:
Deals
Sponsored
20BYGH28 two-phase stepper motor 1.8 degree 0.2A 14mN.m single axis small volume 28 motor 28mm body
Grandado UK
Related products
Isolated Buck Power Supply Module 5W 4.5-9Vdc
Low Noise Boiler Blower
Heat Dissipator Fan
10pcs 5032 4-Pin Crystal Oscillator 11.0592MHz