Team Group ELITE TED48G3200C22-S01 8GB DDR4 Memory Module
13% Off
Share:
Deals
Sponsored
Team Group Elite 8 GB (1x8 GB) DDR4 3200 MHz Memory Kit | CL22
gotraka.com
Sponsored
Team Group ELITE TED483200C22S01 memory module 8 GB DDR4 288-pin DIMM
Back to the Office
Related products
Team Group ELITE 256 GB UHS-I MicroSD Card
Team Group ELITE TED416G3200C22-S01 16GB DDR4 Memory
Team Group ELITE 16GB SODIMM DDR5 5600MHz
Team Group ELITE 32GB DDR4 3200MHz Memory Module
Team Group Elite 16GB DDR4-3200 C22 Memory Module
Team Group ELITE 32GB DDR5 4800MHz Memory Kit