TracoPower THN 15-2425WIR DC/DC Converter, Dual Output ±24V
93% Off
Share:
Deals
Sponsored
THN 15-2425WIR TRACO power
Wiautomation
Sponsored
TracoPower DC/DC converter (print) 24 V DC +24 V DC, -24 V DC 315 mA 15 W No. of outputs: 2 x Content 10 pc(s)
Conrad Electronic
Related products
TracoPower THN 15-2411WI DC/DC converter (print) 24 V DC 5 V DC 3 A 15 W No. of outputs: 1 x Content 1 pc(s)
TracoPower THN 15-1211 DC/DC Converter 15W
TracoPower THN 15-2411 3A DC/DC converter
TracoPower THN 15-2421WIR DC/DC converter 24V DC Input
TracoPower THN 20-4823 DC/DC Power Supply
TracoPower THN 15-2415 625mA DC/DC Converter